Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Babki - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 090 000 zł103,15 m² 10 567,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą parterowego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w miejscowości Babki, gmina Mosina,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł115 m² 9 556,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 115 m , położonego w miejscowości Babki, w otoczeniu zieleni i z.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Mosina

Mosina(Babki + 10 km)

759 000 zł107,10 m² 7 086,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:892 m²

Możliwość wykończenia domu pod klucz Kredyt przy moim pośrednictwie zostanie szybko i sprawnie przeprowadzony. Brak prowizji dla kupującego, zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczepankowo,Poznań(Babki + 11 km)

1 990 000 zł250 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Wyobraź sobie poranek, kiedy wychodzisz z kawą na własny ogród. Cisza, zieleń, żadnego miejskiego zgiełku a jednocześnie wciąż jesteś w Poznaniu. To właśnie daje ten dom. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wigury

Wola,Poznań(Babki + 11 km)

960 000 zł235 m² 4 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:303 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - jeżyce/wola - 235 m , działka 303 m Do generalnego remontu | Potencjał aranżacyjny | Cicha okolica Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Mosina(Babki + 10 km)

2 277 000 zł307,19 m² 7 412,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego wolnostojącego domu, zlokalizowanego w podpoznańskiej Mosinie, na ulicy Jarosława Iwaszkiewicza. Ten nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Leśna

Mosina(Babki + 10 km)

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Dom pod lasem czy szybki dojazd do miasta? Dlaczego nie jedno i drugie? Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o pow. całkowitej 134 m położony w Mosinie - narożnik ulic Szosa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Poznańska

Komorniki(Babki + 10 km)

1 290 000 zł190 m² 6 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

zachęcam Państwa do zainteresowania się tą wyjątkową ofertą. Polecam do kupna dom mieszkalny z basenem i sauną mieszczący się przy ul. Poznańskiej ale położony w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Okrężna

Tarnowo Podgórne(Babki + 25 km)

720 000 zł89 m² 8 089,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:518 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Tarnowo Podgórne. Powierzchnia użytkowa: 89 m2. Działka: 518 m2. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Dopiewiec

Dopiewiec(Babki + 17 km)

689 999 zł108 m² 6 388,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:784 m²

Bezpośrednio od dewelopera Brak podatku pcc i prowizji Faktura, gwarancja, rękojmia 5 lat Możliwość wykończenia domu pod klucz Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Szczepankowo,Poznań(Babki + 11 km)

934 000 zł110,61 m² 8 444,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Kameralne i funkcjonalne domy w Poznaniu - tylko 5 minut od Ronda Rataje. Budowa dwóch pierwszych domów już się rozpoczęła - najlepszy moment na dopasowanie lokalu do Twoich potrzeb. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Babki

Babki,wielkopolskie

1 149 000 zł115 m² 9 991,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij